روش ارسال و تحویل سفارش

زمان و نحوه تحویل سفارشات

تحویل سفارشات در شهر تهران از طریق پیک موتوری انجام می‌‌شود. هزینه ارسال برحسب نرخ الو پیک و اسنپ باکس محاسبه میگردد و زمان تحویل کالا هزینه ارسال دریافت میگردد.

زمان تحویل کالا در هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب بوده و هزینه‌ی ارسال کالا هم به طور کامل درج شده است.

بازه‌های ارسالی برای شهر تهران شامل موارد زیر است:

یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه

  • از ساعت 16 الی 21
  • ارسال سریع از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در کمتر از 4 ساعت از لحظه سفارش (در حال حاضر فعال نیست)

 

برای شهرهای غیر از تهران ارسال به تیپاکس انجام می‌شود:

  1. از طریق تیپاکس: در 4 الی 7  روز کاری بعد از ارسال تحویل می‌گیرد. (در برخی موارد با توجه به شرایط ممکن است تا 7 روز هم طول بکشد)

 

قاب کده با بسته‌بندی مطمئن و مناسب محصولات تحویل سالم کالا را کاملا تضمین می‌کند. در صورت وجود هرگونه مشکل و خرابی در بسته‌بندی محصول، از تحویل گرفتن سفارش خودداری کنید تا سفارش بازگردانی شود. صدمات در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت مرسولی است. تمامی محصولات در نهایت صحت و سلامت به دست شما خواهند رسید.

روش پیگیری سفارشات

دوستان تهرانی می‌توانند برای پیگیری سفارشات خود با واحد مرسولات قاب کده تماس گرفته و با در دست داشتن شماره سفارش از آخرین وضعیت مرسوله اطلاع حاصل نمایند. برای سفارشات پستی در سایر شهرها می توانید با واحد مرسولات تماس بگیرید و یا با وارد کردن کد رهگیری پستی که از طریق ایمیل و پیام کوتاه پس از ارسال سفارش به اطلاع شما می‌رسد سفارش خود را پیگیری کنید. همچنین می‌توانید در سامانه رهگیری پستی به آدرس newtracking.post.ir از آخرین وضعیت مرسوله خود مطلع شوید. بدیهی است تمامی مراحل پردازش سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.